Yükleniyor...

Marmaris Oto Kiralama Hizmeti

Ege Rent a Car Marmaris Kiralık Araba Modelleri

Ege Rent a Car, Marmaris kiralık araba modelleriyle müşterilerin beklentilerini karşılıyor. Ege Rent a Car 2010 yılından beri araç kiralama sektöründe hizmet veriyor. Üst düzey müşteri memnuniyetiyle firma, bölgenin lider araç kiralama firmaları arasında yer alıyor.

Tüm bunların yanı sıra Ege Rent a Car, müşterilere Marmaris oto kiralama alanında ihtiyaç duydukları kolaylığı sağlıyor. Fiziksel olarak firmanın ofisine ya da şubesine gelmeden araç rezervasyonu yaptırmak mümkün. Firma operasyonlarını online ortama taşıdı. Böylelikle Marmaris’e gezi ya da iş seyahati planlayanlar, sadece dakikalar içerisinde istedikleri araçları seçebiliyor.

Ege Rent a Car ile Marmaris Oto Kiralama

Ege Rent a Car hem Dalaman Havaalanı hem de Marmaris merkezden araç teslim alma ve teslim etme seçenekleri sunuyor. Dalaman Havaalanı seçeneği sayesinde sadece Marmaris’e değil Bodrum’a ya da Datça’ya gitmek isteyenler de bu eşsiz hizmetten faydalanabiliyor.

Ege Rent a Car’ın profesyonel ve uzman ekibi, Marmaris kiralık araba ile ilgili tüm işlemleri hallediyor. Böylece aracı kiralayanların sadece araç kiralama ücreti ödemesi yeterli oluyor. Araç sigortası, araç muayenesi gibi kalan tüm işlemler Ege Rent a Car’ın profesyonel ekibi tarafından tamamlanıyor.

Zamana Ayak Uyduran Araç Kiralama Hizmeti

Ege Rent a Car, internet sitesi üzerinden filtreleme ve Marmaris oto kiralama hizmeti sunuyor. Araç kiralamak isteyen müşteriler, teslim alınacak yer ve teslim edilecek yer bilgilerini girmeli. Daha sonra teslim alınacak tarih ve teslim edilecek tarih bilgilerine de ihtiyaç var.

Tüm bu bilgileri seçtikten sonra seçilen tarihlerde müsait olan araçlar listeleniyor. Binek araçların yanı sıra ticari araç, hafif ticari araç ya da VIP araç kiralamak da mümkün. Müşterilere sunulan listede aracın modeli, yılı, motor hacmi gibi bilgiler yer alıyor. Ayrıca yolcu kapasitesi de yer alan detaylar arasında.

Marmaris kiralık araba modelleri, minimum ehliyet süresi ve minimum ehliyet yaşıyla birlikte listeleniyor. Listenin içerisinde günlük araç kiralama fiyatı da yer alıyor. Haftalık ya da aylık kiralama seçeneği de sunan Ege Rent a Car, uzun süreli kiralamalarda özel fiyat teklifleri sunuyor.