Yükleniyor...

Kurulduğu 2010 yılından bu yana marmaris araç kiralama, Oto kiralama, rent a car , marmaris rent a car, havalimanı araç kiralama, Dalama havalimanı araç kiralama , Bodrum havalimanı araç kiralama, kiralık araba , Lüks araç kiralama, Oto Kiralama, uygun araç kiralama , filo kiralama , operasyonel araç kiralama, marmaris şoförlü araç kiralama, minibüs kiralama, vip araç kiralama , şoför kiralama alanlarında hizmet veren Ege Rent a Car Hizmet yapısını toplam kalite esası üzerine son derece tecrübeli bir ekiple hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Teknik donanımı, Her yıl büyüyen araç parkımız, marka, model ve araç sayımızdaki artışlar ve personel kadromuzun daha iyi hizmet verebilmesi için aldıkları eğitimler ile 2010 yılında müşteri memnuniyetimizin daha üst seviyeye ulaşmasını sağlayabilecek tüm çalışmalarımız deneyimli kadromuzla devam etmektedir. Parkımızdaki araçlarımızda müşterilerimizin güvenliğini sağlayabilecek, kasko, Trafik sigorta ve araçla ilgili tüm ekipman ve donanımların eksiksiz olmasını şirket prensibi olarak göstermekteyiz. Yakın gelecek hedeflerimiz arasında yer alan sağlam adımlarla firmamızın köklü bir kuruluş haline gelmesi, kadromuzun deneyimli personellerden oluşmasının yapımızı güçlendirecek ve öncü vizyonumuzun perçinleyeceğine inanıyoruz.

Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm hizmet ve beklentilerini karşılamak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak. Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde çalışmasını sağlamak. Araç kiralama ve rentacar sektöründe ilerleyerek yeni iş imkanları ve istihdam sağlamak. Mevcut ve yeni araçlarımız ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. Otomotiv sektörüne kiralama ve transfer faaliyetlerini entegre ederek gelişmek.